Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Longjing Visas vaizdas

Longjing

Gamintojas: Zhejiang Changyu Tea Co Ltd
Pavadinimas: Longjing
Sudedamosios dalys: 100% Longjing arbata
Arbatos rūšis: Žalioji arbata
Kilmės šalis: Kinija

Svoris: 50g.

Smulkiau

3 Other products in the same category

          Longjing - Kiniškų žaliųjų arbatų karalius . Garsiai pasakyta ?  Tačiau būtent taip ir yra!

Longjing - viena iš populiariausių ir mylimiausiu arbatų Kinijoje . Neįtikėtinai estetiška, šviesi, intriguojanti.
          Jos istorija tęsiasi jau tūkstantį šimtą metų, ir visą šį laiką Longjing yra auginama, renkama ir tvarkoma Kinijos ūkininkų ir valstiečių didžiuliuose plantacijų laukuose , kurie driekiasi šimtus kvadratinių kilometrų aplink Hangzhou miestą , Zhejiang provincijoje.

           Ši arbata taip pat yra gaminama Yunnan ir Sichuan provincijose , bet tikrąją Longjing arbata yra laikoma ta kuri augo Hangdžou provincijoje.
           Skirtingai nuo kitų Kinijos arbatų Longjing gamybai naudojamos tik viršutiniai lapeliai. Švelnios, jaunos, šviesiai žalios miniatiūrinės "adatos". Rinkti šią arbatą reikia labai daug laiko ir pastangų. Jauni ūgliai yra mažo dydžio ir sausi yra labai lengvi. O išvirti tik viena porcija šios arbatos jų reikia  iki dviejų šimtų.


Longjing arbata yra laikoma viena iš brangiausių arbatų Kinijoje. Jos kaina arbatos parduotuvėse gali viršyti 7000 juanių už 0,5 kg suma. Tai yra šiek tiek daugiau nei tūkstantis dolerių. O arbatos aukcionuose kurie kasmet vyksta Kinijoje „elitinės partijos“ šios arbatos kaina siekia dešimtis tūkstančių dolerių tik už 50 gramų. Ir yra žmonių, kurie perka tokius lotus.

            Užplikyta ši arbatą įgauna ryškiai geltonos spalva. Jei ja perlaikyti , spalva bus daug tamsesnė ir arbata turės šiek tiek kartumo. Taip nereikia daryti. Neleiskite tam įvykti . Gerkite Longjing, kol ji yra „lengva“.

             Ji skleidžia nuostabiai šviesų ir „linksma“ gėlių aromatą. Aromatą , kuris yra įsimenamas iškarto ir visam laikui. Arbata pasižymi harmoningu skoniu ir šiek tiek saldžiu poskoniu.
Jei esate naujas Kiniškų arbatų mėgėjas , aš esu įsitikinęs, kad Longjing jums patiks. Tai yra tokią arbatą, nuo kurios vertėtu pradėti pažintį su Kiniškomis arbatomis. O jei jūs esate žinovas ir gurmanas , tuomet jūs jau žinote, apie ką aš kalbu .
             Kai pas mane ateina svečiai , aš beveik visada jiems užplikau Longjing arbatą. Mano nuomone, ši arbata , kaip niekas kitas, tinka maloniam ir lengvam bendravimui.