Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Taiping houkui Visas vaizdas

Taiping houkui

Gamintojas: Zhejiang Changyu Tea Co Ltd
Pavadinimas: Taiping houkui
Sudedamosios dalys: 100% Taiping houkui arbata
Arbatos rūšis: Žalioji arbata
Kilmės šalis: Kinija

Svoris: 50g

Smulkiau

3 Other products in the same category

Taiping houku įeina į 10 žymiausių Kinijos arbatų sąrašą. Prabangi arbata, dar vadinama Karališkoji žalioji arbata. Išsiskyria ši arbata ilgais lapais , kurie priduoda egzotišką gėlių aromatą ir saldų skonį.

Tai Taiping Beždžionių karalius yra pavadintas po jo pagrindinis gamybos srityje --Tai Ping apskritis Anhui provincijoje Kinijoje. Taiping Beždžionių karalius tapo žinomas visame pasaulyje, nes ji laimėjo aukso medalį 1915 metų anketa Panamos Ramiojo vandenyno ekspozicija

Taiping houkui (kinų: 太平 猴 魁; pinyin: Taiping hóukuí šviečia "taikus beždžionių lyderis") arbata yra auginama ne Huangshan (黄山) papėdėje Taiping apskritis, Anhui. Arbata buvo gaminamas nuo 20-ojo amžiaus pradžioje ir yra gaminama maždaug mažame kaimelyje Hou Keng (猴 坑). Jis laimėjo "karaliaus arbata" apdovanojimą Kinijoje arbata parodoje 2004 ir kartais išvardytos kaip Kinija garsėja Tea.The geriausias Tai Ping Hou Kui yra auginami Houkeng, Hougang ir Yanjiachun kaimų. Arbata pagaminti aplinkinių vietovių vadinami tuo pačiu pavadinimu, bet kainuos daug less.It žinomų dėl savo "du peiliais ir vieno poliaus": dvi tiesios lapų clasping milžinišką pumpurų su baltų plaukų. Orkaitė-made lapai yra tamsiai žalios spalvos su raudonomis gyslomis underneath.The arbatos ūgliai gali būti taip ilgai, kaip 15 centimetrų. Jie yra nupeštos nuo Shi Da Cha, didelis lapų įvairovė aptinkama tik Anhui provincijoje. Falsifikavimas yra siaučiantis. Gamyklos gali gaminti simetrišką ieškote Hou Kui arbata, kad atrodo net geriau nei autentiška rankų darbo įvairovė.