Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Lapsang Souchong Visas vaizdas

Lapsang Souchong

Gamintojas: Emei Xueya Tea Co Ltd
Pavadinimas: Lapsang Souchong
Sudedamosios dalys: 100% Lapsang Souchong
Arbatos rūšis: Raudonoji arbata
Kilmės šalis: Kinija

Svoris:
50 g.

Smulkiau

2 Other products in the same category

Lapsang souchong - Chzhenshan Syaochzhun (rūkyta kalnų arbata). Lapsang souchong arbata džiovinama deginant pušies mediena. Sakoma, kad arbata buvo sukurta netyčia. Valdant Qing dinastijai, valstiečiai nesugebėjo išdžiovinti arbatos iki imperatoriškosios armijos atvykimo todėl užkūrė laužą po arbatos lapais norėdami pagreitinti jos išdžiūvimą ir taip suteikė šiai arbatai dūmo skonį.     

Kinija garsėja savo žaliosiomis  arbatomis. Ir daugelis mano, kad, jei arbata yra Kiniška , tai turi būti žalios spalvos. Iš tiesų , be žalios arbatos  Kinijoje gaminama daug raudonųjų arbatų . Ir jos užima atskirą ir ypatingą vietą arbatų klasifikacijoje.
           Chzhenshan Syaochzhun , kinų kalba - 正 山 小 种 , mūsuose dažnai vadinama Lapsang Souchong  - viena iš žymiausių Kinijos raudonūjų arbatos atstovų. Jūs sakysite : "Ir vėl sudėtingas ir sunkus pavadinimas ...", bet nieko nepadarysi , teks įšmokti . Aš išmokau .
Šios arbatos pavadinimo negalima išversti kaip nors romantiškai. Išvertus pažodžiui gaunam  „mažas vaizdas nuo Zheng kalnų“ . Kalnai Zheng – tai tie kalnai , kur pirmiausia ir  buvo auginti šios rūšies arbatos krūmai.
          Arbatos plantacijos yra įsikūrusios Fujian provincijos šiaurėje, netoli Wuyi miesto. Šiose vietose gamtos grožis tiesiog neytikėtinas ! Būtent čia, kalnuose, galima rasti mažų arbatos manufaktūrų kurios ir užsiima šios arbatos gamyba. Kiekviena iš šių manufaktūrų priklauso šeimininkui, kuris taip pat yra ir ūkininkas. Augina, nuima derlių ir gamina arbata visada tie patys žmonės. Žmonės, kurie yra taip toli nuo išorinio pasaulio.
        Arbatos Lapsang Souchong skonis yra labai artimas mums. Jug tai raudonoji arbata , o iš visų Kiniškų arbatų , raudonoji - arčiausiai tos arbatos, prie kurios mes esame įpratę nuo pat vaikystės. Tai beveik tas pats. Tik tūkstantį kartų aromatingiau.
         Šios arbatos aromatas „sudėtas“ iš slyvų, džiovintų vaisių, riešutų, pipirų, cinamono ir dūmų.
Kas dėl skonio – tai jis yra nepakartojamas . Minkštas, svarus, tūriningas. Aš kažkaip neaiškiai išsireiškiau ?  Taip ? Bet, žinote, iš tikrųjų , šios arbatos skonis - labai intuityvus. Suprantamas ir sąžiningas. Ir aš manau, kad jei jūs tik pradedate domėtis arbatos tema, tai geriausia pradėti nuo jos.      Lapsang Souchong turi būti viena iš pirmųjų Kiniškų raudonujų arbatų.
Ekspertai rekomenduoja gerti raudoną arbatą žiemą , kai šalta. Manoma, kad raudonoji arbata žiemą - yra teisingas pasirinkimas . Ji šildo ir atpalaiduoja. Kadangi pas mus devynis mėnesius iš dvylikos – žiemą , tai Lapsang Souchong  yra daugiau nei aktualu !
Ši arbata yra nuostabus vakaro gėrimas. Ramiai, neskubant ir apgalvotai. Kai norisi ištempti laiką ir mėgautis kiekviena minute. Pabandykite. Ir jums pavyks.