Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Raudonoji pagoda Visas vaizdas

Raudonoji pagoda

Gamintojas: FOODYEARSTEN TEA CO, Ltd.
Pavadinimas: Hong Ta
Sudedamosios dalys: 100% Hong Ta arbata
Arbatos rūšis: Raudonoji arbata
Kilmės šalis: Kinija

 
Svoris: 50g.

Smulkiau

Ši raudonoji arbata kilusi iš Junanio provincijos. O, kaip mes žinome, Junanio provincija – tai visų pasaulio arbatų lopšys! Būtent iš čia prieš du tūkstančius metų arbata pradėjo plisti po visą pasaulį. Tai palaiminti tropikai su drėgnu ir saulėtu klimatu...

Bet grįžkim prie arbatos. Kinijoje ji vadinasi Hong Ta, kas reiškia „Raudonoji pagoda“. Šios arbatos pavadinimas kildinamas, aišku, iš jos išvaizdos. Mažos penkių gramų svorio piramidės susukamos rankomis – kad būtų lengviau naudoti. Viena piramidė – viena porcija. Jūs galite ją plikinti gaivanyje, stikliniame arba isino arbatinuke – visur, kur tik norite. Bet kokiu atveju ją labai patogu naudoti.

Svarbu tai, kad plikinant mažoji pagoda nesuyra į mažus gabalėlius, o išsiskleidžia į gėlelę. Tai nepaprastai gražu. Ypač jei plikinate arbatą stikliniame inde.

Raudonoji pagoda pasižymi klasikiniais raudonosios junanio arbatos bruožais. Aromate, susidedančiame iš daugybės atspalvių, galima išskirti dominuojančias džiovintų vaisių, sausmedžio, riešutų, šokolado, durpių natas. Tai tankus, tirštas aromatas, kuris patinka vyrams. Žinote, man atrodo, kad aplamai visos junanio arbatos – tai būtent vyrams tinkančios arbatos. Nežinau kodėl. Tai mano asmeninė nuomonė. Manau, jog jos visos stiprios ir tvirtos.

Raudonosios pagodos skonis harmoningai dera su aromatu ir yra tarsi jo natūralus, logiškas tęsinys. Tirštas ir tamprus, jis lengvai teliuškuoja, palikdamas burnoje apimties jausmą. Šiai arbatai būdinga charakteringa švelni rūgštelė ir malonus poskonis su vos juntamu aitrumu.

Raudonoji pagoda – tai rami, švelni ir harmoninga arbata. Jūs niekada nuo jos nepavargsite. Tai ideali kasdieninė arbata