Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Juodoji Tie Guan Yin Visas vaizdas

Juodoji Tie Guan Yin

Gamintojas: Guangdong Fungi Tea Co Ltd
Pavadinimas: Juodoji Tie Guan Yin
Sudedamosios dalys: 100%  Juodoji Tie Guan Yin
Arbatos rūšis: Ulong arbata
Kilmės šalis: Kinija

Svoris: 50gr

Smulkiau

Juodoji Tie Guan Yin - ekskliuzyvinė arbata. Dažnai apie šią arbatą nežino ir patys kinai. Ji gaminama ypatingai mažais kiekiais ir plačioje rinkoje jos rasti nėra paprasta.

Nepaisant to, juodoji Tie Guan Yin turi lojalių gerbėjų, kurie renkasi ją ir tiktai ją. Tai sunki ,  vyriška arbata, turinti pikantišką ir prisotintą aromatą.

Juodoji Tie Guan Yin gaminama aukštikalnių arbatos kaimeliuose Anxi apskrityje. Finalinėje gamybos stadijoje šią arbatą kepina ant malkų aukštoje temperatūroje.

Būtent čia ji palaipsniui keičia spalvą iš mums įprastos ryškiai žalios į juodą ir įgauna savo unikalų, aitrų, dūmo aromatą.

Juodoji Tie Guan Yin - tai arbatos pank rokas. Tai arbata maištininkė. Joje viskas kitaip. Iš jos skonio ir aromato tik vos juntamomis užuominomis galima atsekti ryšį su legendine originalia Tie Guan Yin.

Juodosios Tie Guan Yin aromatas - tai pušies malkos, prieskoniai, juodasis pipiras, tirštai sumaišyti ugnyje ir dūmuose.

Tai sunkus, gilus, vyriškas aromatas. Jis nepanašus nė į jokį  kitą man žinomą arbatos aromatą.

Juodosios Tien Guan Yin užpilas - šviesaus konjako spalvos. Ryški ir nepaprastai graži spalva, ji  tarsi šviečia iš vidaus. Šios arbatos skonis tankus, prisotintas, paliekantis ant lūpų ilgą, aitrų poskonį.

O kai jūs pauostysite atvėsusią tuščią pialą , jūs nustebsite dėl dar vieno,  netikėto įvykių viražo.

Juodoji Tie Guan Yin arbata labai nevienareikšmiška, ryški ir reta. Jūs ją arba įsimylėsite, arba tiesiog praeisite pro šalį. Viena iš dviejų.

Pavyzdžiui, aš su juodąja Tien Guan Yin turiu romaną. Aistringą ir ilgą. Bet susitinkame mes ne kasdien.)