Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Puero dorojimo lenta Visas vaizdas

Puero dorojimo lenta

Gamintojas: Changchun Jinsheng Zhuoyu Trading Co.,Ltd.
Pavadinimas: Puero dorojimo lenta
Sudedamosios dalys: 100% Medis
Kilmės šalis: Kinija

Kiekis: 1vnt.

Smulkiau

Puero ir kitu presuotu arbatu dorojimo lenta . Dorojimo lenta pagaminta iš bambuko .

Lentos dydis apie 21x21 cm

Kiekvienas iš mūsų susidures su situacija , kai dorojant puerą ant grindų pabyra trupiniai . Vienas neatsargus judesys , ir – viskas ant grindų .

Kiekvienas iš mūsų žino, kad atsiskelti puero  be pasekmių - tai neįmanoma.    Kad  puero dorojimo procesas būtų estetiškas , tam yra speciali lenta.

Jūs dedat puero  blyną ant lentos, puero peiliu, atskeliat reikiamą kiekį arbatos, tada išimat ir supakuojat blyną atgal , o arbatžolės  lapai, likę ant lentos, supilami į virdulį.

Šiam tikslui vienas iš  lentos kampų yra nupjautas.Naudotis šią lenta yra labai patogu. Ir, tiesą sakant, jums bus visiškai nesuprantama, kaip jūs anksčiau vertėtės  be jos .

Tai funkcionalus aksesuaras, kuris paverčia  jūsų „bendravimą“ su puero arbata  malonumu .Nuo šiol jokių trupinių ! Jokiu „šlavinėjimu“ ir „pilavimu“ nuo dideliu ,

perlenktų  popieriaus lapų ar laikraščių . Ir jokių , "Mamaaaa , aš čia arbatą gėriau , pašluok prašau ..."Dorojimo lenta pagaminta iš bambuko.

Lentos dydis apie 21x21 cm. Ir dar . Bambukas - lengva ir minkšta mediena. Nuo tiesioginių dūrių į jį peiliu lieka  pėdsakai .

Kai dirbate su puero blynais , tai arbatos atskėlima darykite nuo kraštų link centro . Atsargiai ir lėtai. Nekapokite  ant lentos.