Kategorijos

Varėnos informacinis portalas
Sysiojantis berniukas Visas vaizdas

Sysiojantis berniukas

Gamintojas: Changchun Jinsheng Zhuoyu Trading Co.,Ltd.
Pavadinimas: Sysiojantis berniukas
Sudedamosios dalys: 100% Molis
Kilmės šalis: Kinija

Smulkiau

Besišlapinantis berniukas

Besišlapinantis berniukas - neatsiejama kiniškos arbatos tradicijos dalis. Kodėl? Nežinau. Garbės žodis nežinau. Bet besišlapinančius berniukus Kinijoje galima pamatyti bet kurioje arbatinėje, bet kuriame name ir praktiškai ant kiekvieno arbatos padėklo. Kur tik Jūs užsuksite išgerti arbatos, būtinai sutiksite šiuos išdykėlius. Tai visai šmaikštus arbatos suvenyras, kuris pralinksmins netgi patį rimčiausią žmogų.

Kas tie besišlapinantys berniukai? Tai nedidelės, 5 - 7 centimetrų aukščio figūrėlės, pagamintos iš isino molio. Jos gyvena tiesiog ant arbatos padėklo. Kinai dievina jas apipilti verdančiu vandeniu, o tai visada aplinkiniams suteikia daug džiaugsmo.

Aiškinu. Besišlapinantys berniukai pagaminti naudojant nanotechnologijas. )) Jie tuščiaviduriai, o nedideliame "organe" padaryta miniatiūrinė skylutė. Jeigu figūrėlę aplieti verdančiu vandeniu, o po to atšaldyti šaltame vandenyje, tai ji šį vandenį sugers. Jūs pajusite, kad figūrėlė tapo sunkesne, o viduje - teliuškuoja.

Dabar drąsiai statykite berniuką ant padėklo ir liekite verdančiu vandeniu. Kas bus toliau? Berniukas pagalvos, bet nedaug - sekundę ar dvi, o po to paleis plonytę ir tikslią, kokių septyniasdešimties centimetrų ilgio, srovelę. Jis vis šlapinsis ir šlapinsis - kol liesite jį verdančiu vandeniu.

Nuostabu kaip reikiama linkme nukreipti fizikos dėsniai gali pralinksminti kompaniją! Manau, Jūs įsimylėsite besišlapinantį berniuką. Netgi tai pažadu. Jis tikrai labai juokingas ir šmaikštus. Beveik nieko nekainuojantis arbatos suvenyras, kuris visada suteiks gerą nuotaiką Jums ir Jūsų svečiams.